Kedim Pasta Yemiş

SUFLEEEE

Kedim biz mutfaktayken masadaki pastanın kremasını yalamış.Çok endişeliyim.Birşey olur mu?Veterinere götürmelimiyim

5 CEVAP

BalliBadem

Sakin olun bişey olmaz olur öyle kaçamaklar

smgbkrccc

Endişelenmeyin, bir şey olacağını sanmıyorum. Benimkide ne bulursa biz görmeden götürüyor midesine :)) Ama çoğu zaman kusuyor, midesini bozuyor çünkü. İshal olabilir veya kusabilir, endişelenmeyin. Sadece yarına kadar sürekli kusar ve ishali devam ederse veterinere gidersiniz, ama korkmayın yani siz farketmeden neler götürmüştür küçücük midesine mutfakta :))

dlwlrma

Benimki dondurma yalarken yakalandı ama sıkıntı olmadı.

SUFLEEEE

çok teşekkürler. ,:)

Gozdetemizel

Oooh afiyet olsun yarasin kuzuya