Kedim Eve Bebek Yarasa Getirdi

kedimin elinden alıp kutuya koydum yarasayı.Bildiğim kadarıyla vampir yarasalar kuduz taşıyor.bakımı hakkında hiç bir bilgim yok lütfen bilen varsa yardımcı olsun

11 CEVAP

teşekkür ederim veterinere sordum çok düşük bir ihtimal dedi kuduz ve kuduz için ısırması lazım dedi.süt su ve yumurtayı karıştırıp besleyin dediler

Anonymus552223

Her yarasa kuduz tasiyacak diye bisey yok bence. Karanlik balkona falan koyun ucsun gitsin iyilesirse.. yarasa da nasil bakilir ki.. mevmyve falan yiyebilir belki

Anonymus552223

Evet mantikli, memeli hayvan sonucta bunlar yavruysa sut verilir ama bana buyukmus gibi geldi.. kedi nerden bulmus ki onu:(

minnoskoss_123

Yarasalar memeli oldukları için süt emiyorlar herhalde. Bi veterinere sorun derim.

videoda büyük çıkmış yeni doğmuş gözleri kapalı. yuvadan düşmüştür muhtmelen çok da güzel..

minnoskoss_123

Eldivenle dokunun derim yarasaya. Her yaraşa kuduz taşımaz ama tedbirli olmakta fayda var.

uçamıyor yeni doğmuş. süt tozuyla besleyin dediler

minnoskoss_123

Veterinere sorun dediğime bakmayın. Ne anlar veteriner yarasandan:D (Anlayanlar var. Ama nadir.)

minnoskoss_123

Bir tane daha buldum.