Bu Kuru Mamalar Neden Bu Kadar Kötü Kokuyor

oguzhan817

Kuru mamalar çok kötü kokuyor yahu, şuan n&d ye geçtim ama aynı şekilde kötü kokuyor mecbur o da kum kabı ile balkonda kalacak. Siz nasıl yapıyorsunuz nerede duruyor mama kaplarınız?

8 CEVAP

SistraMila

Odamda duruyor, o kadar kötü koktuğunu fark etmedim hiç kokusunu almıyorum bile sadece ilk kaba koyarken alıyorum. Benim burun mu sıkıntılı yoksa sizinki mi hassas bilemedim

CatFather

Sen Kendi yemeğini tuvalette yiyor musun ? Yemiyorsun değil mi. Kedilerde kum kabının yanında yemek yemekten hoşlanmaz. Ayrıca güneş ışığına maruz kalırsa hem bayatlar kediniz keyifle yemez mamasını. kediniz kaç kiloysa ona göre porsiyon belirleyin ve yiyebileceği kadarını önüne koy.

GammaLamina

Çok haklısınız, leş gibi kokuyor ilk kokladığınızda. Sonra burnunuz alışacak dert etmeyin :)

Sselin1

Bir yerden sonra alisirsiniz kokuya icinde et var kokmasi tabiki normal ben mutfakta birakiyorum kokudan rahatsiz olmuyorum acikcasi. Ama isterseniz 2 yada 3 ogun seklinde verin surekli kapta mama olmayacagi icin koku sorunu da olmaz. Ayrica tuvaletinden olabildigince uzak olsun mamasi

dlwlrma

Ben artık alıştım ıkıldıkça kokluyom yani

hfhefgekwgu9gdk

Gamzessven

Kum kabıyla yan yana durmasından hoşlanmıyor kediler. Kışın hiç kokmuyor odamda, yazın belki sıcaktan biraz. Ama alışıyorsunuz. İlla balkona koyucam diyorsanız da kumuyla olabildiğince uzak olsun. Balkonda güneşin altında o mama ne olur çok da emin değilim.

kum kabi ve mama en az 60 cmlik bir uzakta olmali kediler nefret eder yediği mamanin kumun yanında durmasından her canlı gibi. ayrıyken direk balkona güneş altına koymak pek adil degil en azından mutfata vs durabilir. öğünlere bölün vermeniz gereken kadarını verin boylece kokmaz kalan mamayi da güzelce kapatıp bantlayin hava kacirmasin

Anonymus552223

Balkonda sakliyorum 10 kiloluk paketi ama icerde veriyom hemen yiyo zaten tabakta kalmadigi icin kokmuyo. Tabi dedikleri gibi gunes almayan bir balkon olacak. 1 kiloluk tupper var onda duruyor gunluk yiyecegi de, hava kacirmadigi icin koku da yok