Kedi Güvenlik Ağı Vidasız Monte Var Mı?

baranos

Merhabalar,

Kedimin camdan düşmemesi için camlara güvenlik ağı çekmek istiyorum ama delmek etmek kiracı olduğum için sorun yaratabilir. Bunun yerine vidasız delgisiz monte edilen bir sistem illaki vardır diyorum DIY veya marka öneriniz var mı?

4 CEVAP

baranos

Yorumlarınız için teşekkür ederim, Pilekitty'ye baktım güzel ama rüzgarı çok keser gibi duruyor.

Rüzgarı kesmeyen güvenlik ağları da var ama sürekli takılı durması gerekiyor, istediğimizde açabileceğimiz, kapayabileceğimiz bir de uygun fiyatlı bir ürün yok mu ?

Tam1cat

Pilekitty nin sitesine bir bakın. Sonra normal bir pimapenciye gidip fiyat alın. Sitedekinden daha ucuza yapacağını sanıyorum. Ama en mantıklı en kullanışlı mekanizma bu şekilde

smgbkrccc

Ben pimapenciye sordum tek pencere 250 dedi. Fiyat olarak baya yüksek yani.

smgbkrccc

Yani 300 dedi önce ama tanıdık olduğu için 250ye yaparız dedi. Ayrıca montaj yapılıyormuş, aynı şekilde vida vs kullanılır.