Kedim İcin Ev Aldım Beğenmiyor

kedime yeni ev aldım birde pahalı birşey içine girmiyor bile sokmaya çalışıyorum elimi tırmalyor geliyor yatakta yatıyor çözüm önerirmisiniz

8 CEVAP

Gamzessven

Ayrıca konu başlığınızla alakalı değil ama lütfen kısırlaştırma olayını iyi araştırın. Bir sorunun altına doğası bozuluyor ve kilo alıyor kısırlaştırmayın yazdığınızı görmüştüm. Kısırlaştırmazsanız sürekli çiftleşmeyeceği için erkeklerde idrar yolları dişilerde yumurtalık iltihabı çok sık oluyor. Yaşadıkları onca stres de cabası. Çiftleşmeleri iyi bir şey değil dışarda bu kadar fazla telef olan yavru varken. Kısırlaştırarak kedinizi birçok şeyden koruyorsunuz. Doğaları falan kalmadı maalesef sokaklar onların doğaları değil. Kedinize bu stresi yaşatmayın. 1 yaşına geldiğinde mutlaka kısırlaştırın

Musege

Bi yeri kafasına koyduysa kolay kolay bırakmaz. Kedi otu deneyin ama fazla da ümitlenmeyin bence. Bizimkine de bir sürü şey yaptık, ev falan denedik ama fayda etmedi. Gitti çamaşır sepetine taktı kafayı.

Gozdetemizel

İstemiyorsa girmez.zorlamayin.kendi kendine kesfedecek severse orda yatmaya baslayacaktir.bizimki hep ayak ucumuzda yatardi,aldigimiz yatak aylarca durdu durdu icine asla yatmadi.simdi nezmn uyumak isterse gidip orda yatiyo.canlari istesin yeter ki

ezgigul94

Bu benim başıma da geldi. Kedi otu deneyebilirsin ama ben ne yaptıysam yapayım gelir yatağımda yatar. Bende hoşnut olmadığımı söyleyemem açıkcası :)

CatFather

Kullandığın kıyafetlerden birini içine koyabilirsin ya da ödül mamaları ile bir yol çizerek içine alışmasını sağlayabilirsin. Kedi oyuna duyarlıysa o da işine yarayabilir. Kesinlikle zorla sokma bir daha. Kediler zorbalığı sevmez. Kendisi eminimki girecek, sevecektir.

Gamzessven

Zorlayınca iyice nefret ediyorlar bence de zorlamayın. Ortalıkta dursun dikkatini çekip girmeyi deneyecektir. Kendi keşfettiği zaman sever, zorlayarak sevdiremezsiniz

Toriri

kedilere ev falan boşverin masrafa girmeyin kediler heryerde yatabiliyorlar oturabiliyorlar kendinizi boşuna masrafa sokmayın

dlwlrma

catnip sprey falan da sıkabilirsin.Arkadaşların dedikleri ile toparlarsak ;
1-Ödül mamaları ile eve yol çiz.
2-Eve yaş mama koy
3-CatNip Sprey sık
4-İnşallah girer.Yoksa imkansız gibi.Kedilerde keçi inaı var.