Önemli!

Busenurozyurt

Balkonumuza gelen erkek tekir bir kedi var bu gün poposunda kan gördüm ama bayağı vardı. Neden olmuş olabilir? Veterinere götürmeli miyim? (Bu arada sahipli bir kedi kadın kediyi sokağa bırakıyor.)

4 CEVAP

CatFather

Veterinere götürülmeli. Kanser, kancalı kurt, gençlik hastalığı, mide bağırsak tümörü v.s olabilir ciddi hastalıklar bunlar.

Gamzessven

Sahibi pek de sahibi gibi değil. Dışarı salmak mı kaldı ya neden yapıyor insanlar bunu. Tabi ki de götürün veterinere popodan kan gelmesi normal bir şey değil

dlwlrma

Bence o kediyi sahibinden alın siz.Sonra veteeriner gidin.

Busenurozyurt

Maalesef kaçtı bizden tutamadık sahibine söyledim peşini bırakmayacağım eğer götürmemişse bir yolunu bulup götüreceğim çok endişelendim çünkü