Kedimiz Bir Haftalık Yavrularını Yuvasından Çıkarıyor.

ErdemDurmus

Sitemizin bahçesinde 10 aylık bir kedi var, 1 aydır bizim misafirimiz, Dali tabi bu durumdan hiç memun değil, hamileydi ve geçen hafta kendisine yer yapmamıza rağmen koltuğun arkasından girip bazanın içine doğum yaptı, 1 hafta geçti, şimdi bazanın içinden yani yuvasından yavru kedileri çıkarıp bana getiriyor ve sürekli miyavlıyor, bunu neden yapıyor, endişeliyim, acaba diyorum yavrularda bir sorun var da bana mı anlatmaya çalışıyor, komşumuz "yavrularını gezdiriyor, bir şey olmaz korkma" dedi ama yine de içim rahat değil.

4 CEVAP

Anonymus552223

Diger kediniz erkekse dikkat edin zaten, basbasa birakmayin onlari

Anonymus552223

Zaman zaman degistiriyorlar yavrularin yerini belki ondandir.

ErdemDurmus

Evet sanırım ondan, tekli koltuğun altından alıp üçlü koltuğun altındaki bazaya götürmüş, içgüdüsel olarak tedbir alıyor sanırım, her zaman aynı yerde bırakmıyor diğer kediler yerini ezberleyip kolayca saldırmasınlar diye, aklıma bu geldi şimdi de.

ErdemDurmus

Evet Dali erkek ama ikisinin odaları ayrı, Karamel yaklaştırmıyor Dali'yi yanına, Dali de salona pek girmekten yana değil, ayrı odalarda uyuyorlar.