Yavru Kedide Yara?

_nihalecm_

Arkadaşlar kedimi 15 günlüğüne yanlız bırakmak zorunda kaldım ama haftanın 7 günün 4 dünde eve gelio kedinin ihtiyaçlarınla ilgilenen yakınlarımız oldu geldiğimizde kedide fotoğraftaki yara olduğunu fark ettik
yara nedir? sebebi nedir?

1 CEVAP

Semy

Mantar olmuş Yavrucak da. Hemen veterinere götürün ilerlemeden o kadar gün kedi evde tek bırakılmaz ben çok acil durumlarda sadece 1 günlüğüne bırakmak zorunda kalıyorum bende tanıdıklarım gelip kontrol ediyor biz yokken oyun oynuyor 1 gün kalmasına rağmen nasıl sıkılıyo Yavrucak yemek yemiyo biz yokken 15 gün tek bırakmışsın her ne kadar gelip bakan olsa da sahibini arıyor yavrucak. Hemen veterinere götürün ilerlemeden tedavisi başlasın