Nesi Olabilir?

limis

Arkadaşlar kızımın karnı şişti. Normalde çok yedi falan derdim ama baya sert geliyor elime. 17sinde broadline uyguladim. Broadlinedan olabilir mi emin degilim Bi sure kabiz oldugunu düşündük yağ vazelin vs yedirdim biraz yapti surekli yas mama veriyorum şu an. Hala normal bi şekilde diski yapmıyor ama. Dun de eve gedigimde kustugunu gördüm. Bozuk bir sey yedi sanirim. Su an kızgınlık dolayısıyla çok bağırıyor ağrısı var mı bilmiyorum ama yemesinde oynamasinda cok bi değişiklik yok. Fip falan degildir degil mi? :(

7 CEVAP

Gamzessven

Yemesinde problem yoksa halsiz değilse daha basit bir hastalıktır. Kakası hala normal değilse kabız olabilir, gazı olabilir. Kefir denediniz mi?

Anonymus552223

Peynir gaz yapar ama

limis

Zaten sindirememişti verdiğim peyniri ve yoğurdu. Kustu dün. O yüzden gaz ihtimali uzun sürmedi. Biraz once de tüy kustu biraz. Herhalde sebep tüydü karnı yumuşadı :)

limis

Dün yapmadı. Gazı olduğunu düşündüm masaj yaptim ama bi değişiklik olmadı. Bu aralar peynir falan çok yediği için kefir vermedim daha çok kabız olur diye. ise yarıyor mu?

Gamzessven

Kefir kabız yapmaz verin rahatlar

senakharman

Ben ilk kedimi fip ten kaybettim. Fip yavrucakları çok halsiz yapıyor. Kedim sadece uyuyordu. Arada biraz yemek yiyor ve tuvaletine gidiyordu onun dışında yaptıgı tek sey uyumaktı. Son zamanlarda ise tuvaletine gitmek bile istemiyordu. Eğer halsizliği yoksa ve davranıslarında bir fark yoksa bence fip degıldır. Acil şifa diliyorum yavrunuza. İnsallah bir an evvel sağlığına kavuşur.

dlwlrma

GimCat antihairball macun kullanabilirsin :)