Kedimi Anneanneme Bıraktım

Poncik2016

Merhaba. Başlıkta yazdığım gibi 9 günlük tatile gideceğim için kedimi anneanneme bıraktım. Anneannemin evi bahçeli yazlık bir ev, başka kedilerde var.Yani oraya bıraktığım için memnunum ama ben 1 hafta geziye gittiğimde kedimi evde annemle bırakmıştım ve 1 hafta içinde stres yapmış beni özlemişti. Yani bu konuda ne yapabilirim kendini orda yanlız hissedip depresyona falan girer mi? Ne önerirsiniz

4 CEVAP

GammaLamina

Annelerimiz genel olarak oldukça anaç kişiler. Stres yapmamıştır da sizi özlediği için kendinizi kötü hissetmiş olabilir misiniz? Ailemizden birine, özellikle de sorumluluk sahibi olan annelerimize emanet ettiğimizde kendi kendimizi üzmeyelim. Eminim bize baktıkları gibi bakacaklardır arkadaşlarımıza :)

GammaLamina

Annelerimiz genel olarak oldukça anaç kişiler. Stres yapmamıştır da sizi özlediği için kendinizi kötü hissetmiş olabilir misiniz? Ailemizden birine, özellikle de sorumluluk sahibi olan annelerimize emanet ettiğimizde kendi kendimizi üzmeyelim. Eminim bize baktıkları gibi bakacaklardır arkadaşlarımıza :)

Anonymus552223

Muhakkak iyi bakarlar ama yaşlilar disari saliyor genelde. Salmasin bence ozellikle kisir ve dısari alisik degilse

Gamzessven

Dışarı salmayacağına eminseniz bir problem yok bence de