Yavru Kedim Sevdirmiyor Dokundurtmuyor

oguzhan817

Kedim bir türlü kendine dokundurtmuyor, tabii ki elime alıp oradan oraya vs. taşıyabiliyorum fakat sevmek için elimi götürdüğümde hemen patilerini atıyor ağzıyla elimi tutmaya çalışıyor. Kafasının üstünü sevmeye çalışıyorum kafasını hızla çevirip ağzını açıp elime götürüyor, aynı şekilde çene altını seveyim diyorum daha elimi dokundurmamla patisiyle tutmaya ağzıyla tutmaya çalışıyor. Ne yapmaya çalışıyor bir türlü anlamadım.

6 CEVAP

Shokimurti

Oyun yapıyor olmasın o?

guineapigela

zamanla gecer.elinizden mama sevecegi mamalari.vermeyi deneyin.

Toriri

aynı benimkisi, bu demek oluyorki içten içe hala size tam olarak güvenmiyor, zaman alacaktır eninde sonunda alışır.

Gozdetemizel

Bir kedinin minnacikken karakteri neyse aynen o sekilde devam ediyor.kisirlastirinca sakinliyor diyenler var ancak bizde hic degisiklik yok.10 haftalikken geldi sevdirmiyodu 10 aylik oldu hala ayni.anca isirsin kudursun.kucaga gelmez sevdirmez vs vs.yapicak bisey yok oyle kabullenmek lazim.bazi kediler kucak kedisi olmuyor

dlwlrma

Benim ilk kedim kucak bebesi.Birde bugün yeni sahiplendim.Göreceğiz.İnşallah oda kucak bebesi olur.Fakat bazıları cidden keçi çıkar kucak sevmez.Değişik bu hayvanlar ya.

wintercatt

Benimki de aynıydı. Daha 1 aylıktı sahiplendiğimde o minicik dişlerle ısırırdı :) biraz büyüdü bu sefer ayaklarıma atlamaya başladı. Şu an 1 yaşında ve hala aynı. Kendince oynuyorlar. Yeri gelir sevdirir de ama. Tabi sadece kafa kısmını, vücuduna dokunmak hala yasak :D