Kedime Goody Mama Aldım Hiç Yemedi Kokladığımda İçi Garip Kokuyordu. Sizce Markada Mı Sorun Var ?

Shaco

Son kullanma tarihi var ve yeni açtım paketi.

14 CEVAP

Luckysmom

Sokaktakiler bile yemiyor onu artık içine ne koyuyorlarsa. Market mamalarından uzak durun derim

Anonymus552223

En kötu reflex alin

Shaco

içi resmen iğrenç kokuyor bir daha kullanmayacağım teşşekkürler önerileriniz için N&D alıcam.

Ayse_naz_G

Çok tuzlu ve içinde ne olduğu belli değil Acana,orijen,matisse alsanız nasıl yediğini görürsünüz ama bu tür mamalar çokta iyi değil.

Ayse_naz_G

Yani goody gibi mamalar iyi değil

Shokimurti

Hayatımda gördüğüm en kötü mama, kediniz bile belli etmiş kötü oldugunu.

Sselin1

N&d, n&d dusuk tahilli, Brit care, matisse, golosi bu mamalardan Bütcenize uygun olanini secip almayi deneyin ve market mamalarndan yas, kuru hicbirini almayin

minnoskoss_123

Goody’den uzak durun.

minnoskoss_123

Orijen, Acana alabilirsiniz. Fakat fiyatları biraz yüksek olduğu için N&D’ye yönelebilirsiniz. Zengin bir içeriği var. Her mamasının içinde et olmasıyla birlikte mamaların içinde nar, elma, portakal, bal kabağı tarzı şeyler de var. Ayrıca tahıllı ve tahılsız olmasını siz seçebiliyorsunuz. Eğer N&D de pahalı gelirse Matisse alabilirsiniz. Zaten Matisse N&D’nin tan markası.

Ayse_naz_G

Ben de sokak kedilerine almıştım,3 sene önce falan. Yemediler,sonra boşa gitmesin diye tuzunu suyla seyreltip patates,havuç,kabak vs. koyup yaş mama yapmıştım iyi ki fazla almamışım. Zaten zorlana zorlana yediler düşünün tuzunu seyreltmeme rağmen.

dlwlrma

Goody i mama olarak sıfatlandıramayız bile

Luckysmom

Sokaktakiler bile yemiyor onu artık içine ne koyuyorlarsa. Market mamalarından uzak durun derim

Shaco

saolun cevaplarınız için :)

Biz de bundan yaklaşık 7 yıl önce falan sokak kedilerimiz için goody almıştık. Sokak kedilerini geçtim, sokak köpekleri, kirpiler hiçbir canlı yememişti. Öylece çöpe atmıştık. :( Arkadaşların da dediği gibi reflex, golosi gibi markaları tercih etmeniz daha iyi olacaktır.