Kedim Beni Unutur Mu

yusufy2645

Ailecek tatile gideceğiz 1 ay evde yokuz kedimizi bu sürede bi arkadaşımıza vermek istiyoruz onu geri aldığımızda bizi ve evimizi 1 ayda unutmuş olur mu

8 CEVAP

GammaLamina

Kedinizin yaşı kaç?

dlwlrma

Ne zamandır sizinle ?

yusufy2645

Kedim 4 gün sonra 6.5 aylık olacak 4.5-5 aydır bizimle

CatFather

Kullandığınız kıyafetinizi kedinin yakınına koyun arkadaşınız ellemesin kıyafetinizi kokunuza aşina kalmaya devam eder.

Anonymus552223

Ilk bir kac gun yabancilik cekse de alisir hemen, tamamen yabanci bir eve girmis gibi olmaz

mmuratyilmazz

Kedinizin huyu önemli. Bazı kediler çok ciddi stres yapıyor. Stres de kedilerde ciddi hastalıkları ortaya çıkarabilir

yusufy2645

Kedimi 1.5-2 aylıkken o evden almıştık o evi hatırlar mı yabancılık çeksin istemiyorum

mareper

Unutmaz ben başka bir şehre taşınınca kedimi anneme bıraktım yılda bir gidiyorum yanlarına ve her gittiğimde sanki hiç gitmemişim gibi oluyor