Delireceğim!!

dlwlrma

Arka bahçemüzdeki 3-4 aylık yavrularla erkek kedi çiftleşiyor.Anneleri gıkını çıkarmıyor.Bıraktı.Yavrular hamile kalır mı?Birde apartman ve çevresi bu kedilere çok kızıyor.Bayağı!!!Ben belli başlı her gün vermeden duramadığım 1 dili 1 erkek kedim var.Diğerlerine arada veriyorum.Eğer kızmasalae...Apartman şunlara herr gün yemek verme 2 günde bir ver verceksen diyor ama benim onlarla olan bağım çok güçlü.

9 CEVAP

Luckysmom

Yuvalandırmaya bakın bence. Anneyi de kısırlaştırın yapabiliyosanız. Anlayışsız komşularla zor oluyor bahçede beslemek. En azından kafanız rahat eder bazıları 153 e şikayet ediyor toplattırıyor kedileri barınağa.

3 4 aylık kedilerin hamile kalması imkansız gibi bişeydir

dlwlrma

Bende öyle düşünüyorum çünkü daha ergen bile değiller

dlwlrma

Bende öyle düşünüyorum çünkü daha ergen bile değiller

Ayse_naz_G

Tek çözüm erkek kediyi kısırlaştırmak. Tabii bütçeniz varsa,yavruları uzak tutmaya çalışın erkek kediden.

Ayse_naz_G

Apartman sakinlerinede söyleyin;Sizi 2 gün de bir beslesek nasıl olur deyin. Ben öyle yaptım sustular kimse bir şey demiyor. Banada diyorlardı alıştılar sürekli apartmana giriyorlar sevme yemek verme falan takma bunları yemeğinide suyunuda ver.

CatFather

Mümkün değil hamile kalması.. Başka birşey yapıyor olabilir ısırıyor yada rahatsız ediyordur.

Erkek kedi eğer bir tane ise onu kısırlaştırın hemen, hem dişi kısırlaştırmasından daha ucuz hem de iyileşme süresi daha kısa. Ama etrafta çok erkek kedi varsa anneyi kısırlaştır, yavrulara da geçici de olsa yuvalar bulmaya çalış.

dlwlrma

Erkek kedi çok bu 1.
2 de 2 günde beslesek dedim bana bizle kedi aynı mı onlar sokak hayvanı diyorlat.
Tavrular 7 aneyi 5 i sahiplenildi 2 si kaldı.Bugün eve aldım.Shiplenilene kadar misafirler.Bir odada çıkamayacaklar ama...Kısırlaştıracağım artık dişiyi.