Kedi Maması Sorunasalı

masterxieju

Öncellikle selam,kedim nova proplan sterilesed somonlu kuru mama yiyor 4 5 aydır,ancak bulunduğumuz mahalledeki petshopların hiçbirinde bu mamadan kalmamış 2 hafta içinde ellerinde olucakmış,bende hills'in somonlusunu aldım ancak arkadaş yememekte inat ediyor,elinde sonunda yermi yemesede bu 2haftalık süreç boyunca ne yapmam lazım :p yardım pls

2 CEVAP

limis

Petlebiyi bulduysanız internetten mama alinabildiginin farkındasınız sanıyorum. Biraz acikinca yer eninide sonunda. Kullandığınız iki mamayı da tavsiye etmem. Burda mama hakkında açılan diğer konulara göz gezdirerek yeni bir mama seçebilirsiniz.

Gamzessven

Nd alın. Proplan,hills ve royal caninden çok daha iyi bir seçenek olur sizin için. Burada genelde önerilen diğer markalar ise acana,orijen,matisse.