Petlerinizi Veterinere Veya Baska Biyere Götürmek İçin Toplu Tasıma Kullanan Varmı Acaba?

Fatmabasak

Kedimi veterinerr götürmek için egoya bndim geri indirildim başına böyle bi durum gelen varmı

13 CEVAP

patipati

Beni bindirmediler talimat varmış yasakmış o nedenle ısrar etmeyin dedi şoför çünkü bazı yolcular şikayet edebiliyormuş. Ama halk otobüsü ve dolmuş alıyor.

Fatmabasak

Kafesteki hayvanın ne zarrı olabilirki sinirlerimi bozdular ya

patkam

ben tam biniyordum minibüse insanların gözleri kedime nefretle baktı.....ve ay ay lütfen arkaya geçin kokuyor bu diye azarlar işittik...

tulayozcan

Ben metrobüse bindim herhangi bir sıkıntı olmadı.Bir kaç kez otobüse kafeste güvercinle binenler ile karşılaştım

eylulcuk

Ben kediyle biniyorum taşıma kabinda olduğu sürece bisey diyemiyorlar

Fatmabasak

Benimkide tasıma kabındaydı almaddı şöför şikayet ettim geri dönüş yaptılar öyle bi yasak varmış malesef

tulayozcan

böyle bir yasak varsa eğer uygulama şöföre göre değişiyor o zaman bazıları izin verirken bazıları vermiyor

Fatmabasak

Evet ben biniyorum 3 aydır kullanıyorum ilk defa denk geldi

Maviiruhluu

Almama gibi bir şey yok yani bunu yapmaya haklari yok, Zaten tasima cantasinda duruyor ben kim nasil bakarsa baksin ne derse desin otobuse binip gidiyorum seftaliyle veterinere. Yurumek sicak havalarda tehlikeli cunku atesini cikartiyor benim vetim otobusele gelmemizi onerdi...

rnt

Yönetmelikte pusetinde taşıdığınız halde size karşı gelen ya da indirin bir görevli ile karşı karşıya kalırsanız şikayet edin lütfen. Çünkü pusetinde olduğu sürece taşımak serbest.

MertKarakoc

Bildiğim kadarıyla almıyolar ya otomobille yada yürüterek götürüyorum egzersiz yapmıs oluyor

Alynacpn

bildiğim kadarıyla petinizin taşıma çantasında ve aşılarının olması durumunda otobüsler içeriye alıyor

drugfordeath

taksiye binin bence hem güler yüz ve hoşgörü ile karşılaşıyorsunuz