Brit Care Yavru Kedi Maması

Mhmtdmrr

Brit care yavru kedi maması almayı düşünüyorum doğum yapan kedimin yavruları 1 aylık oldular ufak ufak kuru mamaya başladılar onlar için uygun mudur royal canin proplan gibi mamalar bütçemi aşıyor malesef

14 CEVAP

Gamzessven

İçeriği güzel, memnun olan insan çok brit careden ama her kedi beğenmiyormuş maalesef. O yüzden önce numune istemeniz doğru olacaktır. Proplan royal canin ve hills parasını asla hak etmeyen içeriklere sahip. Onlardan uzak durmanız mantıklı olur. Uygun fiyatlı olarak matisseye de bakabilirsiniz. Her zaman önerilen nd markasıyla aynı firmada üretiliyor.

Mhmtdmrr

Söylediklerinizi dikkate alacağım teşekkür ederim :)

Sselin1

Brit care in fiyati daha mi uygun tam hatrlamyorum ama icerik olarak royal canin ve proplandan daha iyi bir mama ancak her kedi sevmiyor almadan once numune talep edip deneyin isterseniz. Eğer kediniz begenmezse n&d dusuk tahilli deneyebilirsiniz kilosu 38 lira brit care'dan daha iyi bir mama

darknight53

Britcare genel olarak sert taneli diye biliyorum , önce az miktarda alıp deneme yapın bence :)

Emir-Badem

Merhaba ben brit premium kullaniyorum alisverisimide petlebiden yaptim gayet memnunuz sadece biraz koku sorunu var okadar bunuda fiyatina vermek mantikli ve mama gercekten sert taneli yavrularinki nasil pek bilmiyorum ama brit care genel olarak sert taneli mamalar yapiyor bencede bi numune alin bakin begenirlerse zaten buyugunu alirsiniz

Ares07

Brit care'ın kısırlaştırımış mamasını kullanıyorum. Missy olanı. Çok memnunum. Kedim de çok seviyor

pyesil

yavrular için Brit Care Cat Crazy I’m Kitten , kısırlaştırdığımız kedim için de Brit Care Missy kullanıyorum, iki mamadan da çok memnunum

Anonymus552223

Brit premiumla brit care ayni degil galiba. Kedim sevmisti ama benim kakasi civik olmustu o mamayla.

smgbkrccc

Brit premium maması iyi değil aynen. Ben crazy citten kullanıyorum aylardır ve çok memnunum.

dlwlrma

Brit ve BritCare çok karıştrılıyor ama BritCare daha iyi.

İmşallah yerler

Mhmtdmrr

İçerik olarak kaliteli diye yorumlar da okudum negafit yorumlar da eğer iyi diyorsanız bi numune isteyip deneyeceğim

Mhmtdmrr

Hepinize teşekkür ederim çok sağolun

Mhmtdmrr

Brit care den numune istedim gelmesini bekliyorum eğer kedim severse bundan sonra bu mamadan devam edicem