Yaralanma

Leyl003

Kedimin kolunda bazı izler farkettim.. bu izler bi yaralanma olayı sonucunda mı oldu yoksa bi mantar mı pek anlayamadım.. inş çarşamba vet. e gideceğiz.. ama öncesinde bi fikri olan var mı?

6 CEVAP

Leyl003

Tepki vermedi.. şislik yok kuru bi yüzey.. kendisi o bölgeyi yalayınca fark ettim.. cevaplarınız icin teşekkürler

dlwlrma

Bence de ısırma.Umarım hmen iyileşir.

bappatan

dışarıdaki kediler kedinize enfeksiyon bulaştırır. Böyle yaralanmaları varsa lütfen salmayın. Hem kendi sağlığı hem de sizin sağlığınız için.

Isırma izi gibi duruyor, başka kediniz var mı ya da sokağa çıkıyor mu kediniz?

Leyl003

Inş ısırma degıldir :( sokağa çıkıyor..

Sokağa çıkıyorsa büyük ihtimalle başka bir kedi ısırdı. Elinizle dokunduğunuzda tepki vermiyorsa, ısırığın olduğu alan şişmemişse enfeksiyon vs. yoktur.