Kedim Süt İçti

SistraMila

Odada sütlü gevrek unutulmuş, fark ettiğimde biraz içmişti ama çok değil. İshal olursa hemen veterinere götürmeli miyim yoksa bir iki defa veya bir gün ishal yapması normal mi?

7 CEVAP

Birazcık içmesinden sıkıntı olmaz, ishal olursa bile ishali çok uzun sürmezse sıkıntı olmaz. İshal olursa da bol bol su içtiğinden emin olun yeter kendiliğinden geçecektir.

sarmanbirkedi

Veterinerlik bir durum yok bence azıcık süt ishal yapar geçer yani vetin yapacağı bir şey yok

SistraMila

Teşekkür ederim

Anonymus552223

Acilen veterinere goturun bu corona zamani, ceza yazarlarsa da polislere de kedim sut icti deyin:)

Alaracatlover

@epiglottis çok güldüm ya:)
@LadyAndCat teşekkür ederim canım :)
@sarmanbirkedi sağolun:)

Alaracatlover

Kedinize bir şey oldu mu aynısı benimkine olduda şuan:)

LadyAndCat

Süt kedilerde ishal yapar ve gün içinde geçer. Bir daha dikkatli olun.
Geçmiş olsun...