Neden Böyle Davranıyor?

Fatiko

Kedim 2 aydır hastalıktan kurtulamadı. Bir kaç gündürde manyak gibi yalanıp duruyor tüyleri aşırı dökülüyor salı günü fib testi yapılacak. Psikolojik te olabilir. Yalamasını nasıl engellerim.

5 CEVAP

limis

Ağzını oyalayacak başka şeyler bulun. Yas mama oyuncak ne bulursanız artık. Psikolojiktir diye düşünüyorum.

Fatiko

Oyun oynatırken bile durup durup sırtını yalıyor delirmiş gibi

Fatiko

Güncel

kediler obsesif canlılardır pis oldugunu düşünüyor ya da cani aciyor veya psikolojik olarak birsey moralini bozuyor olabilir duzeltmek icin profesyonel destek gerekir veterinerin iyi olmali ilgili olmalı

Fatiko

Bebek gibi bakıyoruz ona. Çok yorulduk gerçekten anlamıyoruz da halini.. Yarın kontrol var bakalım.