Balkondan Düşen Yavrumu Buldum

oguzhan817

Bir sıkıntısı yok gibi arka ayaklarında sadece sorun görünüyor şuan oynuyor ipiyle topuyla oynatmamaya çalışıyorum daha fazla sorun olmasın diye. Veterine açılacak götüreceğim, fiziksel olarak arka patilerin üzerine basıyor yürüyor ama yanlara doğru açılıyor bazen arka patileri.

3 CEVAP

Gozdetemizel

Sukur bulmussunuz,veteriner sonrasi da iyi haberleri bekliyoruz

dlwlrma

Çok şükür fazla birşey çıkmamaış.Sevidim :)

oguzhan817

Arka patiler zedelenmiş biraz dedi, herhangi bir sorunu yok dedi çok şükür. Şimdi mamasını yiyor ama bi masumlaştı tabii, antibiyotik yaptı bir de iç kanama vs. olmasın diye sanırım.