Kedi Pencereyi Açabilir Mi?

introvert

Merhaba, 2 gün evde olmayacağım, mama ve suyu bol bol bırakıp anahtarı da arkadaşıma vereceğim kontrol etmesi için. Kedim son zamanlarda her yere atlayıp zıplıyor ve pencerelere ve dışarıya çok meraklı. Acaba evde kimse yokken pencereleri açıp dışarı çıkabilir mi? Pencere için pratik olarak ne gibi önlemler alabilirim? Teşekkürler.

8 CEVAP

YagmurBecel

Sinekliği açıyorlar ama pimapen malzeme bir pencereyi kapalıyken açamazlar. Bir sıkıntı çıkacağını sanmıyorum yalnız kalınca.

Eğer ekstra bir önlemde isterseniz (genellikle hırsızlar için takılır )camcı ile görüşüp pencere kilidi taktırabilirsiniz.

Aylin85

Pencereyi açamaz ama cam kenarına yada pencere kulplarına saten parlak kumaş varsa koy benimki parladığı için o tür kumaş u,ak duruyodu kaçıyodu hep :)

Emir-Badem

Bizimkisi kapiyi aciyor firinin kapaginida aciyor. Ama cami acmasi cok zor

Tam1cat

Buzdolabını, kapıyı açıyor bizimkiler. Pencerenin kulpuna asıldıklarında yan döndürdükleri oldu ama hiç tamamen açamadılar.

introvert

Cevaplar için teşekkürler, ben de kulba asılıp çevirmesinden korktum. Yine de pencere kulplarına çift taraflı bant yapıştırdım uzak durması için. Evden haftaya taşınıyoruz o yüzden kalıcı bir şey yaptıramayız. Evdeki hazırdaki sineklikler de yırtıldı ve yetersiz o yüzden sürekli pencereden dışarı fırlıyor.

introvert

Cevaplar için teşekkürler, ben de kulba asılıp çevirmesinden korktum. Yine de pencere kulplarına çift taraflı bant yapıştırdım uzak durması için. Evden haftaya taşınıyoruz o yüzden kalıcı bir şey yaptıramayız. Evdeki hazırdaki sineklikler de yırtıldı ve yetersiz o yüzden sürekli pencereden dışarı fırlıyor.

mayacat

Her yeri acmakta inanilmaz yetenekliler ama pencereyi acamiyorlar merak etmeyin

introvert

Teşekkürler biraz içim rahatladı en azından :)