Kedim Yüz Bölgesini Ve Kulağını Günde 1 Veya 2 Kez Uzun Uzun Doyasıya Kaşımakta. Sebebi Sizce Nedir?

ydmrr93

Kedim yüz bölgesini ve kulak kısmını günde 1 veya 2 kez uzun uzun doyasıya kaşımakta patilemekte yani. Sizce sebebi ne olabilir? Sorma sebebim bu ay bunu yapmaya başlamısıdır.

2 CEVAP

PiremsesKutsi

Kulaklarını kontrol ettiniz mi? Pis mi içleri?

mayacat

Beyaz bir örtünün üzerine kedini koy tuylerini karistir ortuye baktiginda kucuk siyah seyler goruyorsan pirelenmistir gormuyorsan kedinin kizginlik donemi gelmis olabilir kedin kac aylik?