British Shorthair İçin En Uygun Tuvalet Hangisi?

tuqiatemea

Anket

Kapalı tuvalet
(14 oy)
Açık tuvalet
(2 oy)
Toplam (16 oy)

Kedim Merlin için şu an açık tuvalet kullanıyorum ancak inanılmaz koku yapıyor. Kapalı tuvalete yavru olduğu için geçiş yapabilirim. Ne yapmalıyım? Alışır mı? Yadırgar mı?

11 CEVAP

limis

Kedi cinsine gore tuvalet olmaz. Pahali tuvaletle daha az problem yasarsiniz koku konusunda. gunde an az 1 kez temizlerseniz iyi olur

Gamzessven

Öndeki küçük kapağını çıkarın mutlaka. Onun dışında tepesi kapalı şeyleri seviyorlar zaten kolayca keşfedeceğini düşünüyorum

dilekz

Kapalı kum kaplarında parfümsüz ve az tozutan bir kum kullanmanız en iyisi olur kedinizin solunum yolları sağlığı için. Bütçeniz varsa ever clean harikadır.

mayacat

Hicbir sey olmuyormerak etmeyin guvenle kapali tuvalete gecebilirsiniz ilk birkac gun alismasi zaman aliyor ama sonra alisiyor koku problemi de kalmiyor hem

tuqiatemea

Limis, böyle bir şey görmüştüm bir yerde. Bazı cinsler daha zor alışıyor diye tabii her şeye inanmamak gerekiyor, haklısınız. Teşekkür ederim yardımcı oldığunuz için.

limis

Pardon pahali degil kapali olmasi lazim. Kediniz daha küçük sanirim. Merak etmeyin kolay alışır eğer korkar gibi bi endiseniz varsa kapaktaki kapıyı bi süre çıkarabilirsiniz.

onurhhn

Evet kapalı kullanacaksınız kuma dikkat edin

senakharman

Merhaba catit marka kapalı kum kabı kullanıyorum ben ve çok memnunum. Kedim hemen alıştı hiç yadırgamadı. Yine de her ihtimale karşı kapalı tuvalete gectiğinizde kapağını ilk günler açık bırakın. Ve içerisindeki kuma eski kumunu koyun ki kokusunu yadırgamasın daha kolay alışır böylelikle. Umarım sorun yaşamazsın :)

tuqiatemea

Mayacat, çok teşekkür ederim Cesaretlendirdiniz beni, en kısa zamanda geçeceğim inşallah.

tuqiatemea

Çok teşekkür ederim gerçekten çok yardımcı oldunuz. En kısa zamanda alıp deneyeceğim.

tuqiatemea

Teşekkür ederim yorumlarınız için