Alışveriş Siteleri

pugkaan

ALIŞVERİŞ SİTESİ ÖNERİSİ ?

14 CEVAP

limis

******* yada *********. Burası da fena değil ama daha pahalı.

Merloli

********* petlebi ve ******* üçüde çok iyi bence

limis

Tarihi gecmedikten sonra sorun olmaz. Ben 20015ten beri *******tan yapıyorum alışverişimi. Kargo bayisinde gunes altinda falan kalmistir.

baranos

Burası :), ******* ve *********.

Fablemoon

************

Anonymus552223

*********dan aldim son iki seferdir memnunum, daha ucuz satan yerler de var ama son kullanma tarihi onemli

Gozdetemizel

******* a son kullanma tarihlerinin yazmadigi konusunda mail attim.cevap olarak son tuketim tarihleri yakinsa yaziyoruz,degilse yazmiyoruz bu konuda guvenebilirsiniz diye cevap aldim.ama genelde burdan aliyorum cunki yaziyo tarihler mutlaka

dlwlrma

*********,PETLEBİ güzel.Ben ********* daha ucuz dşye ondan alıtorum

kingo

petcango.com baya iyi

pugkaan

Cevaplarınız için teşekkür ederim ..

pugkaan

*******tan alışveriş yapan arkadaşlara birşey sorucam
Ben *******tan ürün aldım az önce kargo paketini açtım
ve ürünler çok sıcaktı. Ambalajlarında bir problem yoktu ama sizce bir sorun olur mu ?

Luckysmom

********* ve ********* da sorun yaşamadım tavsiye ederim fiyatlar da uygun

dlwlrma

*********'da sadece bonacibo,mito,micho yok mu ?

*********'dan alıyorum ben de sokak kedilerine.*** fiyat olarak ucuz ama güvenikirliği kesin değil.