Kedim ,3 Aylık,20 Haziran Da Karma Aşısı Vardı Ve Aşıdan Sonra Hergün Kusmaya Başladı Biraz İştahsız

Gulirem

Ama hareketlerinde hiçbir sıkıntı yok hala aynı neşesi
Sadece iki gündür kaka yapmıyor
Veterinerler bi şey söylemiyor
Danışmak istedim

3 CEVAP

limis

Karma aşıdan sonra normaldir ama uzun sürerse götürün veterinere mutlaka. Havale sıcak falan zaten cok kuru mama yemiyor kediler yaş mama falan verin toparlayana kadar

Gozdetemizel

Kustukca ve ishalle su kaybeder.zorlada olsa icirin.gerekirse parmaginizla agzina biyiklarina surun yalamak zorunda kalsin.gerekirse serum takviyesi yapabilirler yemiyo ya da kusuyosa surekli.kaka icin kabiz olabilir mi?acaba azcik zeytinyagi mi icirseniz veterinerler genelde yapmiyorsa icirmeyi tavsiye ediyor ama yine de hekim tekrar gorsun

dlwlrma

Evt karma aşıdan sonra özellikler yavruysa normal.Çok uzun sürerse başka bir hastalığın belirtisi.Su kaybedeceği için dedikleri gibi KALİTELİ yaş mama ver.