Scottish Fold Kedimde Eklem Ağrısı..??

dpamuk1818

Anket

Normal
(4 oy)
Eklem Ağrısı Başlamış
(2 oy)
Toplam (6 oy)

Öncelikle parayla bir kedi almama ön yargıyla yaklaşmamanız için açıklama yapmak istiyorum ;
Ben gerçekten hayvan ticaretine ÇOK AMA ÇOK karsıyım.
Ailemin yüksek baskısı sonucu parayla aldık. Gerçekten sokaktan bir canı kurtarmak istiyordum ama böyle oldu.
Kısacası olaylar benim isteğim doğrultusunda gelişmedi
herneyse
kedimi 2 aylıkken sahiplendim şuan ise 11 aylık
çoğu yerde duyduğuma ve bildiğime göre eklem ağrısı büyüyünce meydana geliyormuş
kedim belli bir yerde (2-3 saat ) uyuduktan sonra kalktiğında topallayarak yürüyor ve yaklaşık 1 dakika topal geziyor sonra düzeliyor genele bakacak olursak gün içinde gercekten cok uyuyor sadece geceleri hiperaktif oluyor ordan oraya koşup duuryor (1-2 saat ) sonra yine yatıyor
Eklem ağrısı mı başlamıştır normal birşey mi..??

6 CEVAP

dpamuk1818

Bu arada kedimi tabiki kisirlastiracagim hem yavrulari aci cekmesin hemde insnalar bu yavrular yerine sokaktan kediler sahiplensinler diye :)

minnoskoss_123

Scottish’lere göre normal. Satın almanız kısmına da ufacık birşey ekleyeceğim umarım yanlış anlamazsınız. Gerçekten karşı olsaydınız ailenize “Eğer bir hayvanı mal gibi satın alacaksak kedi istemiyorum.” demesini bilmeliydiniz. Ayrıca kedinizi kısırlaştırın. Yavrular da aynı acıyı çekmesin.

dpamuk1818

sokokata evimin önünde 6 tane kedi bakıyroum hatta 1 tanesi 2 aylık çok tatlı hrpsi 3 4 günde bir inip hepsine mama koyuyorum

dpamuk1818

Eklemeyi unutmuşum Annesi Scottish Fold Babası ise British Shorthair (tekir de olabilir)

dpamuk1818

Biliyorum gerçekten söyledim fakat bir dostum olmasını çok istiyordum

minnoskoss_123

Geçmiş artık yapılabilecek birşey yok. Sokaktakileri de beslersiniz artık kediniz gibi, öyle yardımcı olursunuz, onlarda dostunuz olur.