Bu Kedi British Shorthair Mı Tekir Mi

dpamuk1818

Anket

British Shorthair
(41 oy)
Tekir
(7 oy)
Toplam (48 oy)

Fotoğraftaki kedi british mi tekir mi bana british gibi geliyor
(uzgunum baska fotografi yok tamami falan) :(

10 CEVAP

bappatan

kırma da olabilir. Çünkü British lerin bariz özelliği diğer kedilerin benzemediği göz şekli ve rengidir. Kendisi illa koyu gri olmak zorunda değil. Fakat mesela bu blue point ne bileyim golden point, silver point ler falan var onların kırması da olabilir onların gözleri kehribar olmuyor. Saf British kehribar gözlüdür. Kendini belli eder. Fakat kedi çok güzelmiş maşallah :)

dpamuk1818

yanakları falan var yüzü yuvarlak :D o yüzden british diye dusunmustum tesekkur ederim

bappatan

Bu arada kesinlikle sokaklardaki tekirlerden değil. Kafa şekli ve tüy yapısından belli oluyor. Kesin kırma bu çocuk ama ne kırması söylemem zor...

Anonymus552223

Ona gore mi sahipleneceksiniz

Anonymus552223

Tam scottish fold degil bence, iyiki de degil, öyle olsa kediniz sakat dogmus olurdu

benim kedimde british kırması buda öyle kırma ama çok güzel 😍

minnoskoss_123

Tekir bence. İnternete British Kedi yazınca bariz anlaşılıyor.

dlwlrma

Kırma

dpamuk1818

ona göre sahiplenmeyeceğim kedi benim kedimin babası :) merak ettim ne cins olduğunu bu arada zaten ona ben bakmiyorum kedimi sahiplendigimde annesi ve babasinin fotografini istedim bu da babasi

meov

British Shorthair Lynx Point.
tekir falan değil.
seceresi varsa british, yoksa british kırması olabilir.