Kedi Oteli?

mayacat

Birkaç gün evde olamayacağım bildiğiniz önerebileceğiniz güvenilir bir kedi oteli biliyor musunuz?

5 CEVAP

Gozdetemizel

Kedi oteli yerine evde bakim hizmeti veren sirketler var.kedi otelinde ya hep kafeslerdeler ya da saliyorlar ve kediler birbirini yaraliyor.istanbuldaysaniz instagramdan petsitteristanbul adresini inceleyin

Anonymus552223

Hayvanin düzenini bozmaktan iyidir

dlwlrma

Evet orada kafeste kalıyorlar ve o kadar kedinin ne yapıp yapmayacaı belli değil.Bir yakınıknıza diyin.Gelip kontrol etsin sıkısık.Camlarıda kapatın sıkıca.

Anonymus552223

Birkac gunse evde yalniz da birakabilirsiniz ne olacak ki

minnoskoss_123

Kedi otellerine ben pek güvenmiyorum. Onun yerine tanıdığınız güvenilir birine bırakın bence.