3 Aylık Kedim Nezle Oldu Ne Yapabilirim

3 aylık yavru kedim nezle olmuş burnu akıyor gözleri sürekli pisleniyor pek iştahı yok. veterinere götürdüm muayenesini yaptı antibiyotik enjeksyon uygulamasına başlamıştı ve 4 gün daha devam etmesini söylemişti fakat maddi durumumuzdan dolayı devam ettiremedik. Bu konu ile bana yardımcı olurmusunuz ne yapabilirim kendim veya hangi ilaçları kullanabilirim?

1 CEVAP

Gamzessven

Yavrunuz çok küçük antibiyotiğe başlanmışken devam edilse iyi olurdu. Belediyelere bağlı veterinerlere başvurdunuz mu fiyatı daha uygun. Eczaneden imuneks şurup alın bağışıklığını destekleyecektir. Tuzsuz baharatsız tavuk haşlayıp suyunu verebilirsiniz. Kefir verebilirsiniz. Evde klima ya da esen bir yer varsa oralarda yatmamasına dikkat edin.