Sineklik Sorunu

Toriri

Kedi sinekliği alacaktım ama 4 adet cam için 750 tl civarı istiyorlar bu fiyat bana gereksiz pahalı geldi, istanbuldayım bu arada. Bana daha makül fiyatlı sineklik alabileceğim biryer veya adres veya site rica etsem verebilirmisiniz?

3 CEVAP

Gamzessven

Bize camına 100 tl demişlerdi ve çelik telden. Gezebildiğiniz kadar çok gezin çevrenizdeki pimapencileri ve evet normal naylon sineklikleri açıyorlar ve yırtıyorlar

Anonymus552223

Klasik sineklikleri açiyorlar haberiniz olsun. Dun teyzemde kaldim kedi sinekligi aciyor diye farıdık sıcaktan.

Toriri

Gamze hanım acaba o sineklikçinin ismini veya adresini verebilirmisiniz?