Balkon İçin File Almam Gerek Tavsiyeniz Var Mı?

oguzhan817

Balkon için en kısa sürede file almam gerek tavsiyeleriniz var mı? kullanıp memnun kaldığınız yavru kedi için alınabilecek file lazım. 5 metre genişlik 3 metre yüksekliği var balkonun.

2 CEVAP

vildan27

******* tan aldım ben,kurulumu çok zor değil ama matkapla duvar delemiyorsanız ,yardım alın mutlaka.ben yeşil renk olanından aldım çok sağlam gözüküyor,tüm balkonuma en büyük boy yetmedi,açıkta kalan yerine transparan olanından aldım,bu da fena değil ama kurulum açısından yeşil renk olan daha kullanışlı.iki kedim var,artık çok rahat balkona çıkıyorlar.

oguzhan817

Yeşil rengin büyük boyu kalmamıştı saydam olandan aldım. İnşallah koparamaz, bir de nasıl yani matkap derken gerek var mı ki? çubuklara bağlasak yetmez mi?