Kedi Kısırlaştırma İle İlgili Acilll

K3100_

Erkek bir kedim var kısıdlaştırmaya gideceğiz bugün bir şey yememesi gerekiyordu akşamdan ama yedi ne olur?

2 CEVAP

Akşam yiyip yattıysa onu sindirmiş boşaltmıştır sabah verdiyseniz de çok sıkıntı olmaz diye düşünüyorum sadece verilecek anestezi miktarında çok ufak bir oynama olur.

Nasıl yedi anlamadım. Kendi mama kabını açmamıştır sanıyorum:) 8 saati geçtiyse sorun olmaz. Anestezinin aç karna yapılmasının sebebi uyutulduktan sonra mide içeriğinin akciğere kaçıp yaşamsal risk oluşturmasının önüne geçmek. Yine de tedbiri elden bırakmamak lazım. operason gününü değiştirebilirseniz iyi olur. Bu arada sadece yemek değil su da içmemesi gerek