Mamalar

Ayse_naz_G

Üst komşumuzun bir Maltese Terrier cinsi köpeği var ve pro line kullanıyorlarmış. Ben onun kötü bir mama olduğunu söyledim ve ND önerdim.Fakat pahalı olduğu için alamayacaklarını söyledi. Bende biraz araştırdıktan sonra size dönüş yaparım ve en uygun fiyatlı mamayı söylerim dedim. Kategori olarak En iyi,orta ve en kötü olarak sıralama yaparmısınız?Ben araştırdım fakat hiç bir yerde doğru bilgi yok. Kimisi Royal C. önermiş kimisi reflex demiş bunların kötü olduğunu biliyorum fakat iyi ve orta kalitelilerinin bilmiyorum bilen varsa yazabilirmi şu iyi şu kötü diye?

17 CEVAP

Ayse_naz_G

GO! denemişler fakat yememiş,bende sordum.

hayvansever_

Ortalama fiyatını sormuşsunuz şöyle göstereyim, Acana Heritage Puppy Small Breed Küçük Irk Tahılsız Yavru Köpek Maması 2kg 135 tl dediğim gibi biraz pahalı ama içeriğini de ekliyim görünce nedenini anlarsınız açıkçası bir köpeği besleyebileceğiniz en sağlıklı ve kaliteli mama olduğunu düşünüyorum.
Taze Tavuk Eti (% 16)
Tavuk Eti (% 13)
Hindi Eti (% 13)
Kırmızı Mercimek
Bütün Yeşil Bezelye
Taze Tavuk Sakatatı (Karaciğer
Kalp
Böbrek) (% 7)
Tavuk Yağı (% 7) Taze Bütün Yumurta (% 3)
Taze Bütün Pisi Balığı (% 3)
Ringa Balığı (% 3)
Ringa Balığı Yağı (% 3)
Güneşte Kurutulmuş Kaba Yonca
Yeşil Mercimek
Tarla Fasulyesi
Bütün Sarı Bezelye
Bezelye Lifi
Taze Tavuk Kıkırdağı (% 2)
Kurutulmuş Kahverengi Yosun
Taze Bütün Kabak
Taze Bütün Balkabagı
Taze Bütün Yaban Havucu
Taze Lahana
Taze Ispanak
Taze Hardal Yeşilliği
Taze Şalgam
Taze Bütün Havuç
Taze Kırmızı Lezzetli Elma
Taze Bartlett Armutu
Dondurularak Kurutulmuş Tavuk Karaciğeri
Dondurularak Kurutulmuş Hindi Karaciğeri
Taze Bütün Kızılcık
Taze Bütün Yaban Mersini
Hindiba Kökü
Zerdeçal
Süt Devedikeni
Dulavratotu Kökü
Lavanta
Hatmi Kökü
Kuşburnu. Besinsel Takviyeler ( Kg Başına ): Amino Asit Hidrat
Çinko Şelat 100 Mg.
Zooteknik Takviyeler: Enterococcus Faecium Ncımb10415: 600X10^6 Cfu.