Neden Kimse Cevap Vermiyor? Kopegimin Uzerinde Kirmizi Lekeler Cikti Bunlar Nedir Bilen Varmi?

Acaba bunlar ne olabilir yardimci olabilir misiniz bi kimse bi cevap vermiyor

9 CEVAP

Köpeğinizin cinsi dogo sanırım öyleyse belki yedigi birsey alerji yapmıştır siz de biliyorsunuzdur ki dogolar yemek konusunda çok hassas oluyorlar

Bilmiyorum ne yazık ki umarım veterinere gitmişsinizdir

ballokumu

Mantar gibi görünüyor

dilekz

Bu bizim verebileceğimiz bir cevap değil. Benzer durumu yaşayanlar yazabilir belki ancak o da tam olarak aynı şey olmayabilir. Veteriner hekiminize danışmanız lazım.

Anonymus552223

Bilmedikleri icindir. Ben de bilmiyorum, gecmis olsun

minnoskoss_123

Bilmediğimiz için ve yanlış Bilgi verip köpeğinizin hayatıyla oynamak istemediğimiz için vermiyoruz. Veterinere sormanız lazım.

Tüm cevaplarda GİBİ olur ve dedikleri gibi yanlış bilgi verirsek üzülürüz v e üzülürsünüz.Veterinere giderek doğru tedavi ve kesin çözüme ulaşabilirsiniz.

Luckysmom

Hiç böyle bir durumla karşılaşmadım ,bilmiyorum o yüzden cevaplamadım. Vakit kaybetmeden veterinere gitmeniz daha iyi olacaktır geçmiş olsun

dlwlrma

Durumu naıl ?