Fikri Olan?

Fatiko

Buraya yazılacak bir konu değil belki ama bu durumu yaşayan kimseler burda daha fazladır diye düşündüm. Tatile çıktığımda kedimi kimseye bırakmak istemiyorum en son bıraktığımda hasta oldu hala uğraşıyoruz. Yanıma almak istiyorum. İstanbul çevresi şehirlerde hayvan dostu oteller arıyorum. Biraz da yaşam biçimimize uygun olması açısından muhafazakar olmasını istiyorum. Va rmı bildiğiniz arkadaşlar?

6 CEVAP

dlwlrma

HayvanDostu otel zor bulursun.Bence eve buakmak ve iyi birinn bakması her halukarda daha iyi. Birde tatil uzun mu ?

Rana45

https://instagram.com/mayapetotel?igshid=1swnjh6gklbk7

Burayı size gönül rahatlığı ile öneririm!

Gozdetemizel

Patilioteller diye bir site var.biz ordan bulmustuk otelimizi.yalniz bazi oteller garajlarinda kulubelerde tutuyor.bu tip seyleri begendiginiz otellere arayip sorun.kesinlikle odaya alan otel olsun.kedi icin gece basina ucret odedik,standart odada degil villada konaklamak durumunda kaldik ancak değdi

https://www.google.com/maps/place/%C4%B0İstanbul+Pet+Oteli/@41.0819646,28.6120505,10z/data=!4m8!1m2!2m1!1sistanbul+pet+otel!3m4!1s0x14b55e38a7b259c9:0x56c3a48e05c4bc03!8m2!3d41.001709!4d28.6098759

5 YILDIZ ALMIŞ AMA BİLEMİYECEĞİM...

Fatiko

Kedimi bırakmayı düşünmüyorum hayvan oteli istemiyoruz bizimle kalacak otel istiyoruz tatil beldesi istiyoruz. Teşekkür ederim gönderdiğiniz yerlere bakıcam fakat son yazan arkadaş link açılmıyor.