2 Aylık Kedime Bugün Karma Aşı 1 Yapıldı. Ne Kadar Süre İle Su İçmemesi Mama Yememesi Normal?

Rana45

2 buçuk gibi aşı yaptırdım. 3 civarı su ve yaş mama verdim yedi. Hareketliydi. Sonra bir anda acı acı miyavlamaya başladı. Biliyorum 2 güne kadar bunlar normal ama su ve mamaya yaklaşmadı. Beni görünceye sinirli bakıp, bağırıyor. Veterinerim sorun yok dedi ama su ve mama olayı kafamı karıştırdı.

5 CEVAP

Gamzessven

2 aylık baya küçük keşke acele etmeseydiniz bu kadar :( ağır bir aşı olduğu için normal geldi bana da. Ama zor atlatıyor bazıları. Bağışıklığı düşüren bir aşı. Eczaneden imuneks alıp toparlanmasına destek olabilirsiniz kedinize

Rana45

İmuniks nedir nasıl kullanılır

Rana45

Eczane de mi satılıyor bu ilaç yani yarın alsam geç kalmış olur muyum? Multivitamin versem yararı olmaz mı? Veterinere sordum daha 700 gr kiloya ulaşması gerekmiyor mu dedim. Hayır dedi. Direnç artıralım dedim. Sağlıklı gözüküyor dedi. Umarım atlatır yoksa kötü olacak

Gamzessven

Çocuk şurubu olarak satılıyor zaten. Belli bir kiloya ulaşması gerekiyor mu pek emin değilim ama ilaç değil destekleyici bir şey. Antibiyotik vurulabiliyorsa imuneks de içebilir diye mantık yürütüyorum ama siz yine de veteriner görüşü alın. Multivitaminden daha etkili olacağını düşünüyorum.