La Vital Mama Kullan

Kedimi yeni kısırlaştırdım. La vital kısırlaştırılmış kedi maması orta bütçeye göre uygun fiyatta ama kullanan var mı kullanan varsa mama hakkında bilgi verebilir mi?

5 CEVAP

bappatan

La Vital bana göre içerik bakımından çok da kötü bir mama değil. Ama burada çok bilmiş arkadaşlar sizi ilerleyen zamanlarda linç edeceklerdir. La vital ve matisse arasında (10 kg) sadece 25 lira oynuyor matisse pişman olmayacağınız bir mamadır hem tüy dökümünü azaltır hem de kedinin hasta olmasını aza indirir la vital ise bunları pek yapmıyor. Aslında fiyatından dolayı kaliteli gibi gözükse de siz bunlara kanmayın. Kolay gelsin :)

İçinde et yok

Bütçen varsa nd,matisse,britcare al.Yoksa GOLOSİ

Anonymus552223

Bugun veteriner la vital önerdi kisir kedi için. Hafif bir mama kolay sindirir dedi. Veterinerime guveniyorum proplandan falan uzak durun diyen nadir veterinerlerden. Bir dahaki sefere denicem cunku nd agir geldi sanirim. Icinde cok et olmasi da iyi degildir belki de

toffy_the_cat

Tamam da vahşi kediler sadece et yiyor.Maşallahları var.İçinde çok et zararlıysa golosi alın.İçinde hiç et olmamasından az olması daha iyidir