Aynı Şeyi Yaşayan

Fatiko

Kedimde fib çıktı çok üzgünüz. Aynı durumu yaşayan var mı? Kaç yıl yaşıyorlar en fazla. Tavsiyeniz var mı

37 CEVAP

Fatiko

Rusyadan bir kaç ilaç getirtşyolarmış kuru fib te yüzde 97 95 çare oluyor dediler inşaAllah. Yarın Dr umuza danışacağız.

Uranus1

Corona testi pozitif çıkmışsa fıp e yakalanma riski çok yüksek corona karın boşluğuna yerleşerek fıpın ıslak formuna dönüşüyor kuru formunda ise zayıflıkla beraber sinir haseriyetine neden oluyor ölümcül olanı ıslak formudur sinirsel formda 3 yıl bile yaşayabilir

Fatiko

Kuru form lütfen bana olumsuz bilgi vermeyin mucizelere inanmak istiyoruz nette yeterince kötü bilgi var. Ayrıca 14 15 yıl yaşayan kedilerde varmış

Fatiko

Bir çok kedi sahibiyle konuştum sayfamda fib olup yıllardır yaşayan var. Ölümden dönen var. Olumsuz bilgi istemiyorum. Lütfen kimse bu sorunun altına olumsuz birşey yazmasın.Bizde biliyoruz zor bir hastalık. Ne kadar yaşayacağı Allaha kalmış.

GammaLamina

Elbette yaşama şansı var. Özellikle de psikolojik destek de çok önemli. Hem kendi sağlığınız için gerekirse doktora gidin, hem de kedinizin sağlığı için tedavileri dışında bol bol konuşun, sevin, şarkı söyleyin. Ne kadar az stres ve çok mutluluk o kadar da iyi gelen hormonlar. Anladığım kadarıyla teşhis erkenden de koyulmuş. Hem bu beş yıl içinde kesin bir tedavisi bile bulunabilir kim bilir? Yurt dışında yarı yarıya virüsü bastıran aşıların olduğunu duymuştum. İnternette orak hücreli anemisi olan insanların 40 yaşına kadar yaşar saçmalığı bile var. Size elbette kesin yaşar ya da kesin ölür diyemem. Güvenimiz ve bilime olan inancımızı korumalıyız yavrumuz için. (Ayrıca küçük bir not da eklemek istiyorum fib= dış parazit demek. Doğrusu fip olacak. Tek bir harften bile internetteki aramalar değişebiliyor arada.)

eylemcaliskan

Birçok iyileşen kedi gördüm. Eminim ki çok iyi bakacaksınız, yavrunuzun biraz da şansı varsa ömrünü gayet sağlıklı bir şekilde geçirecektir. Vücudunda bu virüsün olması allah korusun öleceği anlamına gelmez. Hpv virüsü gibi düşünebilirsiniz. Virüs vücuttan hiçbir zaman atılmaz ama tedavisi olunduğunda herhangi bir sıkıntı da yaratmaz. Çok geçmiş olsun. İyi haberlerinizi bekliyorum

senakharman

Gerçekten çok sevindim. İnsallah çok uzun ve güzel bir ömrü olur yavrunuzun. Benimle ilgili bir yanlış anlaşılma olmuş sanırım. Sizi kırmak ya da üzmek niyetinde hiç değildim. Benim kedimin durumu bambaşkaydı. Sizinki sadece taşıyıcıymış. Buna çok sevindim. Benimkinde ıslak formu vardı ve son evredeydik. Kimse kimsenin neler yaşadığını bilmiyor. O yüzden keşke bilmeden böyle kırıcı üslupla konuşulmasa.