Kuduz Lösemi Aşısı Yaptırmama Gerek Varmı?

Toriri

Kuduz Lösemi aşısı yaptırmama gerek varmı? veterinerler test yapıyorsa testten ne kadar ücret alıyorlar

2 CEVAP

Kuduz yolculuklşarda falan isteniyo.Lösemiye gerek yok.Eğerr kediyi yola falan asla götürmem dersen yaptırma ama yoculukta bakıyolar.

gozdeyilmaz

sürekli evde olan bir kediyse yanii dolaştırmaya falan çıkartmıyorsanız kuduza gerek yok ama uçak yolculuklarında falan kesinlikle istiyorlaar biz lösemiyi yaptırdık ancak öncesinde test yapılmadı tabii bizim bira acemiliğimizdi belki de doğrusunu daha iyi bilen arkadaşlar vardır