Acil Yardım!!!

kittycat

Arkadaşlar biraz önce farkına vardım kedimin sağ bacağının arka kısmındaki tüyleri kopmuş derisi soyulmuş ve kırmızı diş izleri var muhtamelen dişleriyle bacağını kaşırken yapmış.babam geldiğinde veterinere gideceğiz o gelene kadar ne yapabilirim üzerine krem veya merhem gibi bişey sürmem gerekirmi?

8 CEVAP

Fatmabasak

Canım bişey sürmeden veterinere götür hemen mantar olabilir biz yeni atlatlık mantarı mantar aşısı olması gerekiyo ilermeden götür bence

ceviktesla

Büyük ihtimalle(umarım değildir) egzema olabilir. Geçmiş olsun şimdiden büyük bişey yoktur umarım

Fatmabasak

Gecmiş olsunn

patkam

Ben diyorumki bence vetenirele götürün bizde aynı şeyi kedimin kuyruğunun ucunda yaşamıştık....Doktar bir krem yazdırmıştı.onu sürdükten sonra geçti. kedilerim egzama olmuştu...Ama sizinkini bilemem bence vetenirele götürün....Şiimdiiden çooook geçmiş olsun:(

kittycat

Geçmiş olsun dilekleri için çok teşekkür ederim Veterinere gittik bir merhem gibi bişiy sürdü önemli bişey yokmuş haftaya kontrol için tekrar gideceğiz okadar :)

Hayir canim kesinlikle sürme, dokunma yeterli, veteriner sana ne yapacagini söyler tecrübesiz bişiy yapma

kittycat

Mantar değilmiş stresten kendi kendine yapıyormuş yami tüylerini yoluyor dişleriyle kızginlık döneminde olduğu için..

kittycat

Yanlış yazmışım(yami):yani
:)