Kedimde Kansızlık Ve Protein Eksikliği Çıktı Whiskas Kullandık Bi Kaç Gün Veteriner Mamadan Dolayıd

Selenaycan

Kedimde kansızlık ve protein eksikliği çıktı mama olarak whiskas kullandık bi kaç gün veteriner mamadan dolayıdır değiştirin dedi karnına şişmiş vaziyette zayıf bi kedi aslında kedimi sağlıklı hale getirmek istiyorum. Aynı zamanda suyunu mamasını verirken beni çağrıyo sürekli ilgi bekliyo ama bu kadar ilgi beklemesi benim açımdan iyi değil kışın sürekli dışarda olan biriyim yalnız başına sıkılmaması lazım bunun için önerilerinizi alabilir miyim? İlk tecrübem hayvan bakma konusunda zaten biraz onun acemiliğide var zaten

5 CEVAP

Sselin1

En kotü mamalardan birini kullanmissiniz. N&d, n&d düşük tahilli, brit care, matisse bu marklardan butcenize uygun olanini tavsiye ederim buyuk paket alirsaniz daha hesapli oluyor. Yaş mama olarak gimcat alabilirsiniz

Sselin1

Ayrica tek mi yasiyorsunuz kedinizle ilgilenecek kimse yoksa sıklmasi ilgi istemesi cok normal oyuncak degil sonucta. Gün icinde ona zaman ayirmaniz lazim topla kedi oltasiyla oynatabilirsiniz. Tabi Eger imkaniniz varsa bir kedi daha sahiplenebilirsiniz cok iyi olur.

Shokimurti

Piyasadaki en tehlikeli en iğrenç mamayı vermişsiniz kedinize, aman sakın bi daha vermeyin. Kediniz yavruysa ilgiye ihtiyaç duyar ama büyüdükçe daha bagımsız olacaktır merak etmeyin. İnsanlar bebeklikten yaşı büyüdükçe nasıl değişiyorsa kediler için de öyle.

gozdeyilmaz

şu an hangi mamaya geçiş yaptınız peki bir de kaç aylıık yavru kediler daha düşkün oluyor o zamanla değişir büyük ihtimalle oynayabileceği farklı farklı oyuncaklar alırsanız iyi olur

limis

Hayvani resmen zehirlememişsiniz normaldir kansızlık da protein eksikliği de. Içinde et olmayan cöp yemis. En saglikli hayvani bobrek yetmezliği ediyor o mama 2 yasina gelmeden. En kötüsunden golosi ya da matisse falan alın bari. Bi süre de vitaminli mallardan kullanın toparlasın.