Kedi Sakinlestiricisi

Myro

Merhabalar Kedimle otobüs yolculuğuna çıkacağız tavsiye edebileceğiniz sakinlestirici markası varmı veterinerimiz sedapet tavsiye etti ama hic bir yerde bulamıyorum

4 CEVAP

gozdeyilmaz

eğer ki yolunuz kısa ise pek önermem ben bizde yolculuktan önce düşünmüştük ama bazı riskler oluyormuş kusma gibi sanırım aşağıda öyle bir şey olursa gözetim altında olmadığı için kötü şeyler olabilir size tavsiyem her mola da ya da yolcu indirip bindirilen her yerde aşağıdan çıkartıp bakmanız biraz sevgi göstermeniz 10 dakikalık bir ara bile olsa çıkartıp bakın

Anonymus552223

Sedapetin satisi yasaklanmisti bir ara sanirim zararliymis. Otobuste yaniniza izin veriyorlar mi? Sedapet kullaninca da miyavliyorlar bu arada. Sizi gorunce daha da cok miyavliyolar. Ben kutusunu bezle sariyom oyle zamanlarda karanlik ve kapali olunca daha rahat ediyor

Myro

Evet sordum otobüse, bizimki memelekete sefer düzenleyen yerel bir otobüs firması

Myro

Maaalesef 12 saatlik bir yol bagajda degil yanımda gidicek
Teşekkür ederim