Kedimiz Doğum Yapalı 5 Gün Oldu Ve Ev Değişikliği Yaptık Yeni Evde Hiç Tuvalete Çıkmadı.

Zeymmss

Ev değişikliği sebebi ile tuvalete çıkmıyor sanırım ne yapabiliriz?

2 CEVAP

Anonymus552223

Alişinca yapar, 2 3 gunden fazla surerse zeytinyagi icirirsiniz

limis

Tam olarak aynı durum olmasa da bizim kedilerden biri de taşındıktan sonra tuvaleti yapmıyordu. 2 günü geçince mecbur veterinere götürdük. Kristallenme başlangıç olmuş sonda takmışlardı. Stres üzerine stres sizin durumunuz daha da kötü. Kendini güvende hissetmesi gereken zamanda cok gerilmiştir. 3 günden uzun sürerse mutlaka veterinere gidin.