Mama Tavsiye Leri

Akrep0655

Arkadaşlar 5 aylık pug var sağlık sebeplerden dolayı bir yere emanet ettim ama paşamı uyuz etmişler em iyi veteriner götürdüm iyi para ödedim memnun kalmadım kendim evde iyi şekilde bakiyo tedavisini yapıyor dam net sonuç alamadım altında tüg kalmadı ve altı komple sivilce yara ve ikinci problem mama advenche somonlu kullandım az kaldı bitmesine hangi mamama ve markası ni tavsiye edersiniz kuzulu mu somon lu mu

1 CEVAP

Advance iyi bir mama değil. Eğer özel bir mama yemiyorsa ND alabilirsiniz. Ama eğer deri problemleri yaşıyorsa bir süre z/d mama yemesi iyi olacaktır diye düşünüyorum veterinerinize sorun bu konuyu.