4 Aylık Yavru Kedi İçin Mama

fatmamacit

Yavru kedi için en iyi mama sizce hangisidir? Royal Canin kitten veriyorum fakat artık severek yememeye başladı.

11 CEVAP

Gamzessven

Nd kittennn

fatmamacit

Hepinize cok tesekkur ederim ^_^ N&D kitten siparisi verdim.

baranos

Orijen kitten öneriyorum.

SistraMila

Konuyla alakasız ama buldunuz mu yavruyu? Çok sevindim

oguzhan817

Nd kitten öneririm, 2-3 aylık kedime aldım kısa zamanda tüyleri gözleri çok güzelleşti maşallah :) ilk 2 gün alıştırmak için içine ıslak mamadan 1 tane et parçası alıp elimle ufalayıp mamasının içine karıştırdım onun kokusuyla birlikte nd yi de yedi. Bir kaç gün daha ben yedirdim ama daha sonra koklayıp hepsini bitirmeye başladı.

minnoskoss_123

Orijen, Acana, N&D almalısınız. Fakat eğer bütçenizi aşarsa Matisse veya Sanabelle de kullanabilirsiniz.

N&D alabikiyorsan yetişkin olunca da devam et.İçerik vsçok iyi

Gozdetemizel

10 haftaliktan beri orijen cat&kitten veriyoruz.hic sorun yasamadik

fatmamacit

Hala arıyoruz fakat bulamadık :((( başka bir kedim daha var onun için soruyorum :((

N&D alabikiyorsan yetişkin olunca da devam et.İçerik vsçok iyi