Sağlığı İçin Vitamin Önerileri?

cigdemcnkc

Daha sağlıklı bir Çaklıt için mamasına ek olarak vitamin vb arayışına geçtim :) önerileriniz nelerdir?

16 CEVAP

cigdemcnkc

Malt macun mu? Eğer malt diyorsanız var

beautifulcat

Spirulina, Gimcat, Zoovital,Beaphar, Vetri Science, Viyo Reinforces, Lysine.

Gimcat alabilirsiniz, eğer o pahalı gelirse zoovital alabilirsiniz. Biz zoovital kullanıyoruz haftada bir veriyorum memnunuz.

Malt macundan bahsediyordum. Malt macunu kullanıyorsanız ve maması iyiyse başka bir şeye gerek yok bence, yok illaki ki kullanıcam diyorsanız da biopetin sarımsaklı maya tabletleri var onlar olabilir.

Gamzessven

Sarımsaklı tabletlerden alın tüylere baya iyi geliyor.

Gamzessven

Gimcat multivitaminin de pek bi işe yaradığını düşünmüyorum galiba ya çok bi fark göremedim bıraktığımda

pinarcaya

Ben de vetri science tavsiye ederim. Tuyleri icin olanindan aldim. Ise yariyor.

Gamzessven

Natur brewers yeast var bende sarımsaklı tablet olarak

Sselin1

Malt macunun faydasini görmedim derken kediniz tüy yumagi mi kusuyor? Malt macununun baska islevi yok cunku kedizinin tüy yumagi kusmasini önler sadecece. Kullandiginiz mamanin icerigine bakin az olan degerin takviyesini yapabilirsiniz taurin, cinko, biotin, vitamin vs. Gibi Tablet veya macun seklinde bulabilirsiniz.

Gamzessven

Multivitamin macunun bir farkını göremedik demek istedik vitamin açısından.
Renklerinin farkını bilmiyorum benim aldığım yerde tek rengi vardı turuncu kapaklı

Prenseslena

Vetoskin hem tüy dökümü hem de vitamin olarak çok iyi

cigdemcnkc

Bende malt macunun bi faydasını göremedim ikinci tüp bitiyor her gün veriyorum. Tablete bakacağım hemen teşekkürler

kozu

Sarimsakli olan vitaminin ismi neki

kozu

Sarimsakli olan vitaminin ismi neki

cigdemcnkc

Renklerinin ne farkı var