Kedimin Başında Kene Var Ve Midesi Bulanmaya Başladı

love123

Kedim sabah 6 gibi kusmaya başladı. Yediklerini çıkarmış. Kusarken sanki çoook açmış da süt içer gibi lık lık diye. Bir de kedimin kafasında küçük siyahlı kahverengili bir kene var. Kedim daha 2 aylık olmadı. Bilgi verirseniz sevinirim.

3 CEVAP

Puccapam

Kedinizin her türlü hastalığı olabilir , iç parazit ,gençlik hastalığı , fip vb bı kliniğe goturmeniz daha mantıklı olur hayvan kustu diye teşhis koyulmaz

minnoskoss_123

Keneyi çıkarmanız lazım. Bir veterinere sorun derim. Kusuyorsa da veterinere gitmelisiniz.

minnoskoss_123

Bu arada karnı şiş mi?