Kedim Sürekli Saldırıyor

eceulussoy

kedim daha iki aylık. evime bir ay önce geldi. saldırgan olmaması için elimizle oynatmamaya çalışıyoruz. oyuncaklar kağıtlar vs oynatıyoruz ama son iki haftadır sürekli durup dururken yüzümüze elimize ayağımıza atlıyo ve asla bırakmıyo haliyle canımızı da yakıyo. evde sürekli benimle birlikte olduğu için en çok zararı ben görüyorum. odaya da kapatmak istemiyorum. hayır, dur, yapma laflarına da asla uymuyo. biraz daha böyle devam ederse babam sahiplendiğimiz yere geri göndericek :(

22 CEVAP

dlwlrma

Kediyi zorla almışsın belli.Ailen kızgınlıkta o hayvanı direk sokağa yada geldiği yere atacak.

eceulussoy

kediyi zorla almak gibi bi durum söz konusu değil ayrıca ilk kedim de değil daha önce çok yavru kedi sahiplenip büyüttüm ve böyle bir durum olmamıştı yani bu kadar saldırgan değillerdi bu yüzden yardım istedim

Gozdetemizel

Ayrica incelemek isterseniz resimlere bu iki urunu ekledim.

music_cats

Peki diğer kedilerine ne oldu ?

eceulussoy

teşekkür ederim yazdıklarınız için bu durumları göz önünde bulundurucam

Sehrazat

2 aylık, heyecanlı, hareketli.. kendince sizi oyuna davet ediyor. Çok oyuncu bir kediniz var. Yanına 1 kedi saha sahiplenip enerjilerini atmalarını sağlayabilirsiniz. Ancak Hayvan sorumluluk demektir ve siz ailecek basit bir kedi probleminde dahi çok paniklemişsiniz. Belki de tekrar düşünmeniz gerek

Anonymus552223

Evet diger kedilere ne oldugunu ben de merak ettim.. cunku iyi bakilinca bi tanesi en az 10 yil yaşasa, ve siz de hala babanizla yasadiginiza gore ve anladigima gore yaşiniz cok yok. Pek cok kedi baktiniz ve onlara ne oldu az mi yaşadi hepsi? Yoksa onlari da ilk problemde verdiniz mi