Mantar

Fatiko

Kedimizin kuru fib olduğunu öğrenmiştik daha önceki posta bahsettim belki bilenler vardır.. Şuan mantar oldu 2 3 gündür de tedavi uygulamadı bağışıklığı yükselince geçer dedi fakat tüyleri çok döküldüğünden açılma olacak bu gidişle. Ben elma sirkesi ve su ile ulaşabildiğim yerleri sildim. Damlattım. 5 sonra yalamaya başladı yinede etki eder mi? Doğal yollarla geçer mi?

3 CEVAP

Puccapam

Doğal yollarla geçer ama uzun sürer hayvanı daha fazla strese sokmak istememislerdir trevazol krem kullanabilirsiniz
Kuru ya da yaş fip farketmez fip ölümcül bir hastalık prognozunu anlattılar mi emin misiniz fip olduğundan ? Fip testi diye bir şey yok Corona testi var hayvaniniz Corona taşıyıcısı olabilir fip olmayabilir aklınızda olsun

Fatiko

Kuru fib dedi doktor kan ile karşılaştırdı kedim kötü durumda değil şuan çok şükür bağışıklık yükseltici iğneler oluyor ardından macun tablet VS kullanacak sürekli. Travazol kremi yalamaz mı peki?

Fatiko

Olumsuz şeyleri yazmasanız sevinirim. Herşeyin farkındayız. Mucizelere inanmak istiyoruz.